Jak na registraci?

 

Přidat e-shop může pouze registrovaný uživatel. Nejprve se registrujte a poté přidejte e-shop. E-shop je možné přidat na základě platného IČ. V tomto článku se věnujeme přidání e-shopu přes odkaz „ Přidat e-shop “ v patičce. Nicméně e-shop můžete přidat také přes odkaz „ Přihlásit “ v pravém horním rohu.

 

  1. krok 

Na hlavní straně Artikul.cz v patičce v sekci: Pro partnery, klikněte na odkaz:  „Přidat e-shop ".

Zobrazit vzor 

Po kliknutí se zobrazí okno: „ Jak chcete nový účet založit? " Klikněte na požadovaný způsob založení účtu: pomocí emailu, Facebooku, přes Google. Zvolte jednu z možností.

Zobrazit vzor 

Po zobrazení okna: „ Nový účet “ vyplňte přihlašovací údaje. Poté Vám přijde email s potvrzením registrace, kde je uveden odkaz, kterým aktivujete účet. Tímto také současně potvrzujete, že daná emailová adresa je Vaše.

Zobrazit vzor 

 

  1. krok 

Po dokončení registrace se zobrazí váš profil. Ve vaší administraci naleznete Moje produkty, Recenze, Podpora, Statistiky a zobrazení vašeho zboží, kde si můžete nastavit „Produkty dne“. Zde také můžete přidat libovolný počet e-shopů.

Zobrazit vzor 

 

  1. krok 

Vyplňte kontaktní údaje vašeho e-shopu ( kontaktní údaje firmy, firma – základní údaje, logo,  popis činnosti a kategorii ).Poté klikněte dole v administraci: „ Další “.

Zobrazit vzor 

Po zadání údajů a jejich potvrzení je nutné v dalším kroku v záložce „XML feed“ vložit datový feed. Odkaz na Specifikaci XML datového feedu. Zadáním XML datového feedu a potvrzením: „ Další “ přecházíte do záložky „ Pobočky “.

Zobrazit vzor 

Klikněte na „ + Nová “ a tímto se Vám rozbalí odkaz na vložení nové provozovny. Vyplňte „ Nová provozovna “ a údaje na provozovnu a potvrďte zadané údaje „ Další “.

Zobrazit vzor 

Po potvrzení se nacházíte v záložce „ Forma spolupráce “ , kde si můžete vybrat ze dvou možností spolupráce - Tarif PPP nebo Tarif PPC. 

Pokud si vyberete tarif PPP, bude Vám zaslána zálohová faktura na úhradu služby.

 

Tímto jste úspěšně dokončili svou registraci a přidání všech Vašich e-shopů.

Na veškeré dotazy Vám rádi odpovíme emailem: info@artikul.cz nebo telefonicky na čísle +420 727 827 422.